Přestěhovali jsme se

Nově nás najdete na ulici Štramberská 2921/41c v Ostravě-Vítkovicích!
Samozřejmě veškeré kontaky na nás jsme pro Vás přehledně připravili v sekci Kontakty.

Další šance pro získání pracovní stáže u nás !!!

Stáže ve firmách – vzdělávání praxí 2

(1) Láká Vás možnost pracovat na zakázkové výrobě nábytku?
(2) Jste zručný řemeslník?
(3) Máte hlavu plnou úžasných nápadů na nevídaný nábytek?
(4) Rádi navrhujete kuchyně, kanceláře, vybavení domácností?

(*) Odpověděli jste alespoň jedenkrát ANO ?
Potom je tady ta pravá šance právě pro Vás! Nabízíme Vám získání místa stážisty u nás v rámci projektu "Stáže ve firmách – vzdělávání praxí 2".
(registrační číslo projektu CZ.1.07/3.1.00/49.0001)

Ke stáži se můžete přihlásit skrze stránky projektu:
http://www.stazevefirmach.cz/

Přímý link na kartu stáže je:
http://www.stazevefirmach.cz/component/com_staze/ID_KARTA,7090/Itemid,195/layout,edit/view,karta_staze/

Přihlásit se můžete do 20.5.2015.
Stáž bude probíhat od 15.6.2015 do 14.7.2015.

Těšíme se na Vás ;-) !!!

P.S. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím některého ze zvěřejněných kontaktů zde na našich stránkách, rádi Vám zavoláme zpět!

Získejte u nás pracovní stáž !!!

Stáže ve firmách

Láká Vás možnost pracovat na zakázkové výrobě nábytku? Jste zručný řemeslník/řemeslnice? Máte hlavu plnou úžasných nápadů na nevídaný nábytek? Rádi navrhujete kuchyně, kanceláře, vybavení domácností? Potom je tady ta pravá šance právě pro Vás!
Nabízíme Vám získání místa stážisty u nás v rámci projektu "Stáže ve firmách" (registrační číslo projektu CZ.1.07/3.1.00/41.0001).

Ke stáži se můžete přihlásit skrze stránky projektu "www.stazevefirmach.cz".

Přímý link na kartu stáže je: http://www.stazevefirmach.cz/component/com_staze/ID_KARTA,15671/Itemid,195/layout,edit/view,karta_staze/

Přihlásit se můžete do 20.4.2014
Stáž bude probíhat od 15.5.2014 do 14.6.2014

Těšíme se na Vás ;-) !!!

Reklama na rádiu "Čas Rock"

reklama na rádiu Čas Rock

Počínaje středou 11.září 2013 o nás můžete slyšet také v reklamě na rádiu "Čas Rock".
Náš reklamní spot Vám zde bude k dispozici až do konce tohoto měsíce. Doufáme, že nejen pobaví, ale i přesvědčí a namotivuje tím správným směrem, tedy k nám samozřejmě.
Pokud rádio neposloucháte, nebo tuto stanici u Vás nenaladíte, můžete nás zkusit chytit v online vysílání na www.casrock.cz a nebo si prostě poslechněte náš reklamní spot přímo, kliknutím na odkaz níže.

>> Reklama rádio Čas Rock <<

Proč si nechat vyrobit kuchyňskou linku na míru?

Truhlářství REMONT - kuchyně

Kuchyň. Hospodyňky vaří, pečou, smaží. Hlavy rodiny to pak vše s chutí snědí a školáci a studenti tady často píšou úkoly, protože v kuchyni jsou všichni nejblíže po ruce. Kuchyň je zkrátka a dobře středobodem veškerého rodinného dění a je nám tam dobře.
Jaká by tedy měla kuchyň být? Praktická? Moderní? Útulná? Nejlépe všechno dohromady. Dnešní doba nám nabízí nekonečné možnosti. Co se týče barev, tvarů, velikostí, materiálů, spotřebičů. Zkrátka všeho, co si jen zákazník může přát. Trh je dneska obrovský a nabízí nabídku tak rozmanitou, že si zákazník mnohdy neví rady.
Pokud se, ale budete řídit pár pravidly, můžete mít kuchyň snů i Vy.

1. Nechte si místnost kuchyně pořádně vyměřit - je dobré před samotnou koupí kuchyně, místnost nechat odborníkem (truhlářem) vyměřit. Odborník totiž dokáže zohlednit všechny aspekty místnosti, jako je umístění okna, dveří a topení. Dokáže poradit, jak vést rozvody vody, plynu a elektřiny, protože né vždy jsou stávající rozvody vyhovující. Ve většině případů znalý truhlář může taky pomoci zajistit tyto odborníky.
Bohužel v mnoha řetězcích s nábytkem se spokojí pouze s rozměry místnosti, které jim dodá zákazník. A tak se stane, že ustavená linka je ve výsledku nepraktická. Špatně na ni dopadá světlo. Zjistíte, že umístění sporáku nebo dřezu je nevyhovující, atp.

2. Nechte si zpracovat přesný 3D návrh - proč zrovna 3D návrh? Takový návrh umožní orientaci i laikovi. Dokáže přesně určit výšku a hloubku skříněk. Určí, kam přesně umístit zásuvky pro spotřebiče, vodu, odpady a jiné. Je třeba si uvědomit, že existují určité normy, co se týče výšky a hloubky kuchyňské linky. Pro výšku spodních skříněk jsou typizované dvě míry 860 mm a 920 mm (včetně pracovní desky). Od toho se odvíjí výška vrchních skříněk. Mezi spodními a vrchními skříňkami je vzdálenost 500 mm (myšleno od pracovní desky po dno vrchních skříněk). Vzdálenost mezi pracovní deskou a digestoří je 700 mm. Pro vrchní skříňky jsou typizované také dvě nejčastější míry 720 mm a 900 mm. Proč tyto míry? Je velký rozdíl, když v kuchyni hospodaří stopadesáticentimetrová mamina nebo dvoumetrová slečna.
Každý centimetr v kuchyni je totiž rozhodující. Jedna z velmi důležitých věcí, na které zákazník nemyslí je to, zda je pravák nebo levák. Zkuste někdy mýt nádobí levou a odkládat pravou (tedy pokud jste pravák). Je ovšem nutno podotknout, že pokud si necháváte dělat kuchyň na míru, nemusíte se striktně držet normami, truhlář vám rád přizpůsobí kuchyň přímo "na tělo".
Co se týče hloubky skříněk, nejčastější míra je u spodních 570 mm (v případě, že za skříní vedou rozvody vody a plynu 500 mm) a u vrchních je to 300 mm. To vše bez dvířek. A toto vše můžete z dobrého 3D návrhu vyčíst. Většině se určitě nezalíbí hned první návrh. Proto u kvalitního návrhu je snadné měnit a doplňovat požadavky zákazníka. Výsledný návrh můžete vidět z různých úhlů a výsledná kuchyň by se neměla lišit od samotného návrhu.

Truhlářství REMONT - kuchyně

3. Pečlivě vybírejte materiál a barvy - dnes nejčastěji používaný materiál na kuchyně je tzv. lamino, které má takřka neomezenou škálu barev. Použitý materiál by měl být minimálně o tloušťce 18 mm. Skříňky by měly být ohranované ABS hranou o tloušťce min. 0,5 mm. Zde velmi záleží na výrobci materiálu, protože někteří z nich (týká se to především polských výrobců) nejen, že používají tenčí materiál 16 mm, ale taky hustota lamina je nižší. A věřte, že na finální ceně toho moc neušetříte. Dvířka mohou být ze stejného materiálu a jsou ohranované ABS hranou o tloušťce 2 mm, ale častější a praktičtější jsou tzv. MDF dvířka potažené fólií. Tyto dvířka mají mnohem delší trvanlivost a záruku. Vyrábějí se v nepřeberném množství tvarů a barev.
Pracovní desky se dnes vyrábějí o různých tloušťkách (nejčastější je 38 mm) a v různých barvách.
Další důležitou věcí v kuchyňské lince je kování. Na trhu je kování s tlumením, s dotahem. Záleží jen na nás, jaký komfort si chceme dopřát. Je také třeba dobře promyslet, co budete do různých šuplíků ukládat. Na to vše výrobci také mysleli a přišli na trh se spoustou drátěných programů a pojezdů. Na koše do rohových skříněk, do spíží atd.
Co se týče barev, záleží jen na zákazníkově vkusu a chuti. Ale přesto by měl myslet na několik věcí. Jak je místnost veliká, jestli je v ní dostatek světla a na kterou stranu je situována. Správný výběr barev dokáže kuchyň opticky zvětšit a proslunit. Tomu můžeme dopomoci nejen správným výběrem barev, ale taky LED osvětlením, které se už dnes běžně používá.

To je pouze pár malých rad, jak si usnadnit a nač dbát a myslet při výběru kuchyňské linky. Né vždy nám mohou a chtějí prodejci nábytku či řemeslníci vyjít vstříc. Ale pokud je to odborník na svém místě, určitě dokáže přetvořit Vaše představy a přání k naprosté spokojenosti.

Přestěhovali jsme se

Truhlářství REMONT

Tak a je to tady. Jedna dekáda končí a druhá doufejme ještě úspěšnější právě začíná. Abychom Vám byli blíže na dobře dostupném místě, přestěhovali jsme se!
Byla to akce "kulový blesk" jako ve známém českém filmu, ale máme teď k dispozici nejen dílenské prostory, ale také nově menší reprezentativní prostor. Ten pro Vás nyní horlivě připravujeme a těšíme se již brzy s Vámi všemi na návštěvě u nás v novém!!!
Proto nezapomeňte, že skutečně kvalitní nábytek i služby nyní najdete na ulici Novoveská 28/18 v Ostravě-Mariánských Horách!
Samozřejmě veškeré kontaky na nás jsme pro Vás přehledně připravili v sekci Kontakty.

Řezání a hranování

Řezání a hranování

Rozšiřujeme nabídku našich služeb a nově přinášíme možnost řezání a hranování ABS hranou na objednávku.
Potřebujete materiál pouze nařezat a olepit ABS hranou? Potom právě tato služba je pro Vás výhodným řešením.
Cenová nabídka/kalkulace na požádání telefonicky nebo emailem.

PF 2013

PF 2013

Děkujeme všem, kteří se na nás v roce 2012 obrátili, a kterým jak doufáme jsme pomohli uskutečnit jejich sny a představy o kvalitním a zakázkovém vybavení jejich domácností, kanceláří či jiných reprezentativních nebo užitných prostor.
Nesmírně si ceníme Vašeho zájmu a proto doufáme, že i v novém roce 2013 pro nás budete inspirací a hlavně motivací se i nadále pro Vás překonávat a snažit.

V Novém roce Vám všem samozřejmě přejeme hlavně dobrého zdraví, štěstí a spokojenosti a pevně věříme, že i v roce 2013 si k nám najdete cestu pro nějaký Váš "třeba sen", ... protože není potřeba přizpůsobovat byt k nábytku, ale nábytek k bytu.

Šťastný nový rok 2013
Truhlářství REMONT - Truhlářství pro chytré zákazníky