Fotogalerie - Kuchyně

Kuchyň je středobodem téměř každé domácnosti, proto ji lze považovat za jedno z nejdůležitějších míst, ve kterém se téměř každý den pohybujeme. Proto i výběr a provedení kuchyně stavíme do popředí našich pracovních aktivit. Věříme, že i Vy naleznete na následujících fotografiích inspiraci pro Vaši novou kuchyni a těšíme se s Vámi brzy nashledanou při přetváření Vašich snů do reality.
V našich fotogaleriích naleznete vždy pouze fotografie pocházející z reálného prostředí jednotlivých realizací. 3D návrhy, nebo návrhy vytvářené ve foto kvalitě si můžete prohlédnout v jiných galeriích, protože dbáme aby "fikce", byla vždy oddělena od reality a zákazník tak měl možnost alespoň částečně pomocí fotografií posoudit kvalitu naší práce zcela sám a rozhodnout se pro nás na základě naší skutečné práce a né efektů specializovaných programů.
Ukázkové fotogalerie můžete nalézt také na našich Facebookových stránkách "Truhlářství Ostrava", kde Vás rádi uvítáme jako naše "fanoušky", a to nejen z důvodu poskytnutí trvalé slevy ve výši 5% na veškeré naše výrobky, viz. článek v sekci Blog.