Fotogalerie - Ostatní nábytek

Dětské pokoje, obývací pokoje, koupelny, jídelny a mnoho, mnoho dalších míst spojených s Vašimi denními potřebami v soukromém či pracovním životě, a všechny mají něco společného. Vypadají skvěle vybavené nábytkem vyrobeným přesně na míru k nim. Získejte mnohem více, než zastavěný prostor a nebojte se investovat do zakázkově vyráběného nábytku. Nejen, že zakázkový nábytek nepředstavuje finančně nedostupnou věc, ale oproti velkoobchodům nabízí hlavně možnost svobodné volby a realizaci Vašeho tvůrčího ducha a představivosti. A to se rozhodně počítá, hlavně pak v místech Vašeho každodenního života. Věříme, že i Vy naleznete na následujících fotografiích inspiraci pro Váš zakázkově vybavený koutek a těšíme se s Vámi brzy nashledanou při přetváření Vašich snů do reality.
V našich fotogaleriích naleznete vždy pouze fotografie pocházející z reálného prostředí jednotlivých realizací. 3D návrhy, nebo návrhy vytvářené ve foto kvalitě si můžete prohlédnout v jiných galeriích, protože dbáme aby "fikce", byla vždy oddělena od reality a zákazník tak měl možnost alespoň částečně pomocí fotografií posoudit kvalitu naší práce zcela sám a rozhodnout se pro nás na základě naší skutečné práce a né efektů specializovaných programů.
Ukázkové fotogalerie můžete nalézt také na našich Facebookových stránkách "Truhlářství Ostrava", kde Vás rádi uvítáme jako naše "fanoušky", a to nejen z důvodu poskytnutí trvalé slevy ve výši 5% na veškeré naše výrobky, viz. článek v sekci Blog